Wykłady i spotkania psychologiczne w Trójmieście: Festyn z okazji Dnia Ojca.

Gabinet Psychoterapii w GdańskuPrezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, Gdański Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży, Fundacja Plaster oraz Fundacja Psychologiczna zapraszają w niedzielę 15 czerwca 2014r. do Teatru Leśnego na doroczny Festyn Rodzinny organizowany z okazji Dnia Ojca.


Start: godzina 11.00;

Miejsce: Teatr Leśny, ul. Jaśkowa Dolina 45, Gdańsk – Wrzeszcz

Wstęp wolny!


Festyn będzie okazją do wspólnego rodzinnego świętowania Dnia Ojca. W programie znalazły się atrakcje zarówno dla dzieci jak i rodziców:

– stoisko EduRobot – warsztaty konstruowania robotów z klocków lego;
– stoisko EduPark – ciekawe eksperymenty i doświadczenia;
– stoisko ze zdrowymi ziołami;
– warsztaty plastyczne – rysowanie portretu taty/rodziny na płótnie;
– malowanie twarzy;
– stoisko wydawnictwa EneDueRabe;
– stoisko Straży Miejskiej i Policji;

– liczne konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Fundację Psychologiczną;

I wiele innych atrakcji…


O Gdańskim Ośrodku Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży:

„Sposób pracy GOPP formułował się pod wpływem doświadczeń w pracy z osobami szukającymi pomocy. Nasze doświadczenia poddawaliśmy refleksji poprzez dyskusje w zespole, superwizje, przez szkolenia, nasz rozwój. Oferta Ośrodka skierowana jest do rodzin – mieszkańców gminy Gdańsk. Udzielamy pomocy dzieciom, młodzieży i niepijącym rodzicom. Od kilku lat przyjmujemy również młodzież pijącą ryzykownie. Dodatkową grupę pacjentów stanowią dzieci wykorzystywane seksualnie. Na obecnym etapie naszej pracy myślimy, że w pomocy ważne jest widzenie i łączenie realności naszych pacjentów z tym co dzieje się w ich świecie wewnętrznym, czyli w ich doświadczeniu świadomym i nieświadomym, ich uczuciach i myślach o sobie i świecie. Z całym szacunkiem słuchamy potrzeb pacjentów, ale też w formułowanych ofertach kierujemy się tym jak my rozumiemy ich potrzeby i możliwość skorzystania z nich. Istotne jest, co i jak o pacjencie myślimy, jak go rozumiemy i dlatego nie wartościujemy działań: tak samo ważna jest dla nas porada, interwencja, wsparcie i terapia. Pomagając naszym pacjentom wykorzystujemy podejście interdyscyplinarne, angażując specjalistów z rożnych dziedzin w rozwiązywanie problemów.”

cytat zaczerpnięty ze strony internetowej Ośrodka


więcej informacji i szczegółów na ten temat można przeczytać na stronie: www.raclawicka.gda.pl


GABINET PSYCHOTERAPII W GDAŃSKUPOMOC PSYCHOLOGICZNA GDAŃSK