Wykłady i spotkania psychologiczne w Trójmieście: Festyn Rodzinny z okazji Dnia Ojca.

Psychoterapeuta GdańskGdański Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży organizuje doroczny Festyn Rodzinny z okazji Dnia Ojca. Wydarzenie odbędzie się 20 czerwca 2015 roku w godzinach: 10.00 – 13.30.

Miejsce: Teatr Leśny, ul. Jaśkowa Dolina 45, Gdańsk – Wrzeszcz

Wstęp wolny!


W ofercie: poczęstunek, ciekawe konkursy z licznymi nagrodami, rodzinne eksperymenty z EduParkiem, warsztaty plastyczne, malowanie buzi, malowanie płóciennych toreb, rodzinne zajęcia kulinarne Fundacji „Plaster”, pokazy dziecięcych i młodzieżowych zespołów z Pałacu Młodzieży („Mirage”, „Kolorowe Groszki”, „FLY”, „The Smile”), kiermasz książek Ene Due Rabe, taneczne występy dzieci z Klubu Młodego Wrzeszczaka oraz zespołu tanecznego z Klubu Winda. Festyn będzie także okazją do poznania warsztatu pracy policjanta, strażnika miejskiego i strażaka. Tatusiowie, którzy wykażą się szczególnymi umiejętnościami w rodzinnych konkursach, będą mogli zdobyć koszulkę z napisem „Być Ojcem”. Na zwieńczenie dnia festiwalu organizatorzy zaplanowali spektakl pod tytułem: „Ranczo Brudnego Gary’ego” (w wykonaniu Teatru Qfer).


O Gdańskim Ośrodku Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży:

„Sposób pracy GOPP formułował się pod wpływem doświadczeń w pracy z osobami szukającymi pomocy. Nasze doświadczenia poddawaliśmy refleksji poprzez dyskusje w zespole, superwizje, przez szkolenia, nasz rozwój. Oferta Ośrodka skierowana jest do rodzin – mieszkańców gminy Gdańsk. Udzielamy pomocy dzieciom, młodzieży i niepijącym rodzicom. Od kilku lat przyjmujemy również młodzież pijącą ryzykownie. Dodatkową grupę pacjentów stanowią dzieci wykorzystywane seksualnie. Na obecnym etapie naszej pracy myślimy, że w pomocy ważne jest widzenie i łączenie realności naszych pacjentów z tym co dzieje się w ich świecie wewnętrznym, czyli w ich doświadczeniu świadomym i nieświadomym, ich uczuciach i myślach o sobie i świecie. Z całym szacunkiem słuchamy potrzeb pacjentów, ale też w formułowanych ofertach kierujemy się tym jak my rozumiemy ich potrzeby i możliwość skorzystania z nich. Istotne jest, co i jak o pacjencie myślimy, jak go rozumiemy i dlatego nie wartościujemy działań: tak samo ważna jest dla nas porada, interwencja, wsparcie i terapia. Pomagając naszym pacjentom wykorzystujemy podejście interdyscyplinarne, angażując specjalistów z rożnych dziedzin w rozwiązywanie problemów.”

cytat zaczerpnięty ze strony internetowej Ośrodka


więcej informacji na stronie internetowej organizatora: Gdański Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży


PSYCHOTERAPIA GDAŃSKPSYCHOTERAPEUTA GDAŃSKTERAPIA GDAŃSK