Wykłady i spotkania psychologiczne w Trójmieście: „Psycho Tramwaj.”

Psychoterapia GdańskZbliża się kolejna edycja PSYCHO TRAMWAJU. W tym roku temat akcji społecznej to: „Rola żywienia w życiu codziennym oraz zaburzenia jedzenia i odżywiania.” Psycho Tramwaj to akcja promująca zdrowie psychiczne wśród mieszkańców Trójmiasta. Całe wydarzenie rozpocznie się w piątek, 5 czerwca 2015r. o godzinie 10.00 i będzie się składało z dwóch części:

1. Przejazd unikatowym tramwajem, w którym przy muzyce DJ’a będzie można dowiedzieć się więcej o zdrowym odżywianiu. W środku organizatorzy przewidują wiele atrakcji. Zostanie przygotowane stoisko, na którym od 10:00 do 11:30 będzie można zasięgnąć bezpłatnej porady dietetycznej u dwóch studentek dietetyki z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

W godzinach 11:30-13:00 każdy zainteresowany będzie mógł skonsultować się- również nieodpłatnie- z trenerem personalnym. Dla dzieci przewidziane są zabawy z animatorami – między innymi malunki twarzy. W tramwaju odbędzie się także zbiórka pieniędzy (loteria), z których dochód zostanie przekazany naszemu partnerowi, fundacji ,,Żyć z POMPĄ”. W losowaniu przewidywane są gadżety typu breloki, czapki itp. oraz vouchery do znanych sklepów sieciowych.

2. Seria wykładów psychologów – o zaburzeniach odżywiania. W godzinach 14:00 – 16:00 odbędą się prelekcje, które poprowadzą między innymi: Beata Stawicka z fundacji „Żyć z POMPĄ” – o leczeniu żywieniem w chorobach przewlekłych, Magdalena Maciejewska – o otyłości dziecięcej i o tym jak wspierać swoje dziecko w odchudzaniu oraz Katarzyna Wieczorek – certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, która opowie o tym jak środowisko może wspierać w wyjściu z choroby.


więcej informacji na temat wydarzenia jak i akcji Psycho Tramwaj można się dowiedzieć tutaj: www.trojmiasto.pl


PSYCHOLOG W GDAŃSKU PSYCHOTERAPIA GDAŃSK