Wykłady i spotkania psychologiczne w Trójmieście: Rodzicielski DKF.

Psychoterapia GdańskWydział Zamiejscowy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie zaprasza na najbliższe spotkanie z cyklu: „Rodzicielski DKF.” Warsztat odbędzie się 21 maja 2015r. o godzinie 18.00. Wyświetlony zostanie film pt. „Dwóch gniewnych ludzi (Jack Nicholson, Adam Sandler). Po filmie odbędzie się dyskusja, prowadzona przez panią Dorotę Modrzyńską (psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny). Całe wydarzenie odbędzie się- tradycyjnie- w siedzibie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie (ul. Polna 16/20).


Dorota Modrzyńska – psycholog, specjalista terapii uzależnienia i współuzależnienia, certyfikowany psychoterapeuta psychoanalityczny, członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, certyfikowany psychotraumatolog w zakresie prowadzenia terapii i szkoleń. Pomoc psychoterapeutyczna w ramach gabinetu prywatnego w centrum Gdańska dla dorosłych, młodzieży i dzieci.


„Film będzie doskonałym wstępem do zadumy nad tym, co buduje męskość, skuteczność i kreatywność w naszych dzieciach, a zwłaszcza w chłopcach, i co musimy w nich wspierać, jeśli chcemy, aby odnaleźli swoją męską naturę. Odpowiemy sobie na pytanie, co wyrośnie z lękowego dziecka i jakie to może mieć przełożenie na jego dorosłe życie.”

opis organizatora


„Wielki aktor, nawet w filmie według marnego scenariusza potrafi stworzyć rolę, która sprawia, że nie wychodzimy z kina totalnie rozczarowani. Do takiego wniosku doszedłem po projekcji nowej komedii z udziałem Jacka Nicholsona pt. „Dwóch gniewnych ludzi„. Bohaterem filmu jest spokojny jak przysłowiowe cielę biznesmen Dave Buznik (Sandler), który w wyniku nieoczekiwanego zbiegu okoliczności zostaje skierowany na terapię kontrolowania gniewu prowadzoną przez ekscentrycznego doktora Buddy’ego Rydella (Nicholson). Ponieważ tradycyjne metody leczenia „nie sprawdzają” się w przypadku Buznika Rydell postanawia poddać go intensywnej terapii, w trakcie której pacjent i lekarz będą mieszkali razem…”

fragment recenzji filmu z portalu Filmweb.pl


więcej informacji na stronie internetowej Szkoły Wyszej Psychologii Społecznej: www.swps.pl


PSYCHOLOG W GDAŃSKU PSYCHOTERAPIA GDAŃSK